Kellékek

gyártók

felbontás

látószög

éjjellátás

forgathatóság

memóriakártya támogatás

hálózat

szín

ház kialakítás

power over ethernet

onvif

tápfeszültség

Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-RJ45-1G (UniFi SFP modul 1Gbe RJ45 csatlakozóval)
Elérhető készlet: Nincs raktáron
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap,12 hónap garancia
Ubiquiti SFP átalakító modul UF-MM-10G (U Fiber, Multi-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)
Elérhető készlet: Nincs raktáron
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap,12 hónap garancia
Vez Krimpelő fogó - WZ0004 Univerzális RJ45
Elérhető készlet: Nincs raktáron
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 99 év garancia
VEZ Fali aljzat - 05396 (Cat5e, FTP, RJ45, árnyékolt, fehér)
Elérhető készlet: 19 db
Nettó ár:
386 Ft
Bruttó ár: 
490 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
VEZ Fali aljzat - 05384 (Cat5e, UTP, RJ45, árnyékolatlan, fehér)
Elérhető készlet: 13 db
Nettó ár:
465 Ft
Bruttó ár: 
590 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
Equip Fali aljzat - 235211 (Cat6, UTP, RJ45, árnyékolatlan, fehér)
Elérhető készlet: 7 db
Nettó ár:
701 Ft
Bruttó ár: 
890 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia
VEZ Fali aljzat - 05385 (Cat5e, UTP, 2xRJ45, árnyékolatlan, fehér)
Elérhető készlet: 19 db
Nettó ár:
701 Ft
Bruttó ár: 
890 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
VEZ Fali aljzat - 05397 (Cat5e, FTP, 2xRJ45, árnyékolt, fehér)
Elérhető készlet: 14 db
Nettó ár:
858 Ft
Bruttó ár: 
1 090 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
Equip Betűző szerszám - 129119
Elérhető készlet: 15 db
Nettó ár:
1 094 Ft
Bruttó ár: 
1 390 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia
Equip Fali aljzat - 235212 (Cat6, UTP, 2xRJ45, árnyékolatlan, fehér)
Elérhető készlet: 19 db
Nettó ár:
1 252 Ft
Bruttó ár: 
1 590 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia
Maxwell kábelteszter (25340V2), RJ11/12/45-höz
Elérhető készlet: 7 db
Nettó ár:
1 961 Ft
Bruttó ár: 
2 490 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
Ubiquiti Konzol - UB-AM (airMAX Antennákhoz és AP-khez; fali; állítható; fém)
Elérhető készlet: 15 db
Nettó ár:
2 039 Ft
Bruttó ár: 
2 590 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap garancia
Logilink kábelteszter (WZ0010), RJ11/12/45-höz
Elérhető készlet: 11 db
Nettó ár:
2 197 Ft
Bruttó ár: 
2 790 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap garancia
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G (U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, csak párban rendelhető)
Elérhető készlet: 12 db
Nettó ár:
2 906 Ft
Bruttó ár: 
3 690 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap,12 hónap garancia
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-1G-S (U Fiber, Single-Mode SFP Modul, 1G, BiDi, csak párban rendelhető)
Elérhető készlet: 8 db
Nettó ár:
4 087 Ft
Bruttó ár: 
5 190 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 24 hónap,12 hónap garancia
Equip Hálózati Szerelőkészlet - 129506
Elérhető készlet: 17 db
Nettó ár:
4 717 Ft
Bruttó ár: 
5 990 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia
Equip Krimpelő fogó - 129403 (RJ11/RJ12/RJ45)
Elérhető készlet: 8 db
Nettó ár:
5 189 Ft
Bruttó ár: 
6 590 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia
Manhattan Univerzális hálózati készlet - krimpelő, tesztelő, betűző, csupaszító
Elérhető készlet: 17 db
Nettó ár:
5 976 Ft
Bruttó ár: 
7 590 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 36 hónap garancia
Maxwell kábelteszter, kábelkereső (25341), RJ11/12/45-höz
Elérhető készlet: 8 db
Nettó ár:
6 370 Ft
Bruttó ár: 
8 090 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 12 hónap garancia
Equip Hálózati Szerelőkészlet - 129503
Elérhető készlet: 11 db
Nettó ár:
6 528 Ft
Bruttó ár: 
8 290 Ft
• Vezetékes (LAN)
• IP30 ellenállóság
• 60 hónap garancia